Wnętrza

Urządzamy mieszkanie

wyposazenie domu

Wybór i planowanie wystroju mieszkania czy domu to przeważnie decyzja na długie lata. Nieczęsto zmieniamy w końcu  kolor ścian czy wszystkie dodatki. Chociaż takie zmiany wpływają korzystnie na nasz dobry nastrój i lepsze samopoczucie, decyzja taka zapada raz na kilka-kilkanaście lat. Dzieje się tak ze względów oczywistych – wpływ na to mają finanse, a także uciążliwość tego procesu.

Najlepszym momentem na taką zmianę jest remont. Odświeżenie wystroju wnętrz nie musi ograniczać się tylko do zmiant kolory na ścianach. Nawet jeśli nie dysponujemy dużymi środkami na wprowadzenie zmian, możemy wykorzystać rzeczy, które już posiadamy.

Świetnym pomysłem jest renowacja mebli. Ich kolor możemy zmienić dzięki specjalnym okleinom, farbom i materiałom tapicerskim. Do odnowienia stolików i regałów możemy wykorzystać też lakiery w różnych odcieniach. Podobnie możemy zrobić ze wszystkimi ozdobami, jak np. wazony.

Dopasowanie ich kolorystyki do całości wnętrz sprawi, że będą świetnie razem współgrały. Wszystko zależne jest od naszej kreatywności. Nie trzeba też wyrzucać starych zasłon – bez problemu możemy użyć ich przykładowo jako materiał na poszewki poduszek do salonu. Jeśli lubimy nowoczesne klimaty, warto zapoznać sie z ofertą Axitech.pl na szkło na ścianę. Jest to bardzo ciekawa opcja, pozwalająca na nadanie wętrzu niepowtarzalnego klimatu. Jeśli natomiast nasz gust skłania się bardziej w strone klasyki lub nawet wolimy skandynawski design, polecamy ofertę Opa&Company.

Istotne jest także oświetlenie. Sprawia ono, że nasze wnętrza po zapadnięciu zmroku zmieniają się nie do poznania. Światło nie jest już tylko narzędziem – jest także elementem estetycznym.

Dyskretne podświetlenia półek, schodów, wnęk czy sufitu nadadzą naszemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *